H O R I Z O N

Ładowanie

Czego dowiesz się korzystając z HORIZON?

HORIZON monitoruje każdą aktywność od pierwszej minuty pracy. Nawet jeśli użytkownik nie jest podłączony do sieci, aktywność zostanie zsynchronizowana po podłączeniu do internetu.
Dzięki automatycznej klasyfikacji aktywności wszystkich użytkowników możesz porównywać ich zachowanie według tej samej miary. Im większe odchylenie od średniej zespołu, tym bardziej powinno przykuć Twoją uwagę.
Dzięki tygodniowym i miesięcznym raportom aktywności wszystkich użytkowników łatwo zorientujesz się komu spada produktywność pracy. To pierwszy sygnał demotywacji pracownika.
Podziel stanowiska na sieci według własnego uznania i porównaj raporty pomiędzy nimi. Czasem pracując poza biurem łatwiej skupić się na wykonywanym zadaniu.
Z raportu tygodniowego błyskawicznie dowiesz się kto nie lubi poniedziałku.
Wiedząc kiedy pracownik jest w biurze a kiedy w domu możesz łatwo porównać produktywność pracy w poszczególnych okresach czasu.
Niewidoczny

HORIZON niczego nie blokuje! To naturalne, że w przerwie spędzamy czas na rozrywce. Problem zaczyna się wtedy, gdy rozrywka zajmuje większość dnia pracy! HORIZON jest dla użytkownika zupełnie niewidoczny i nie ingeruje w aktywność użytkowników.

Działa offline

HORIZON monitoruje aktywność niezależnie od dostępności połączenia internetowego. W przypadku przerwy w dostępie do internetu cała aktywność zostanie zsynchronizowana po przywróceniu połączenia.

Zawsze aktualny

Aplikacja monitorująca aktywność jak i aplikacja administracyjna aktualizuje się do najnowszej wersji całkowicie automatycznie. Nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych czynności aby cieszyć się z najnowszych funkcjonalności.

Wdrożenie w 5 prostych krokach

Potrzebujesz pomocy przy wdrożeniu?

Skontaktuj się z nami - pomożemy przy wdrożeniu bez dodatkowych opłat.

Horizon

Teraz widzisz!

Aplikuj o dostęp beta!